Sisters Lodge to niezwykły sopocki hostel prowadzony przez siostry. Jasne, przestronne pomieszczenia, przytulny wystrój oraz przyjazny personel sprawią, że każdy poczuje się tutaj jak w domu.

Sisters Lodge Hostel dysponuje 19 miejscami noclegowymi, w tym 5 pokojami prywatnymi oraz 1 pokojem wieloosobowym. We wszystkich pokojach panuje przytulna, domowa atmosfera, o którą szczególnie dbają właścicielki tego wyjątkowego miejsca. Do dyspozycji dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia, salon telewizyjny, miejsce komputerowe oraz duży słoneczny taras, który w ciepłe dni służy do odpoczynku i wspólnych spotkań Gości hostelowych. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu, a całą dobę dostępna jest także bezpłatna kawa i herbata. Hostel dodatkowo oferuje całodobową recepcję z informacją turystyczną oraz darmowy bezprzewodowy Internet.

Sisters Lodge Hostel położony jest w bliskim sąsiedztwie plaży (150 m), ścieżek rowerowych, centrum miasta i rozrywek. Ulica Monte Cassino i słynne Sopockie Molo oddalone jest od niego zaledwie 5 minut spacerem, Dworzec Kolejowy 10 minut, a hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena 20 minut. Hostel znajduje się w stylowej kamienicy, co dodatkowo dodaje uroku temu miejscu.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez maila office@sisterslodge.com